Рівненський депутат закликає запровадити у місті єдиний рахунок

Єдиний рахунок на сплату комунальних платежів продовжує діяти та розвиватися у Рівному. Ініціатори створення такого рахунку закликають усі підприємства, які надають житлово-комунальні послуги в місті, або прирівнені до них, долучатися до нього.

Як розповів один із ініціаторів створення єдиного рахунку на сплату комунальних платежів Святослав Євтушенко, такий рахунок має низку переваг, як для споживачів, так і для комунальних підприємств.

- Створення єдиного рахунку на сплату комунальних платежів - це нововведення не лише для Рівного, а й для України, - говорить Святослав Євтушенко. - В обласному центрі такий рахунок почав діяти в листопаді. Першими до нього долучилися компанії «Санком-Рівне» та «Рівнеоблводоканал».

Святослав Євтушенко сподівається, що найближчим часом підтримають рахунок й інші підприємства, адже він має низку переваг.

- Окрім того, що це зручно для споживачів, такий рахунок дозволить підприємствам оптимізувати свої витрати. Нині ж кожна комунальна компанія у місті змушена утримувати штати абонентських відділів, які займаються обробкою інформації, друком та рознесенням рахунків. Тобто, кожне підприємство виконує самостійно одну й ту ж роботу, яку економічно доцільніше робити разом. Варто зазначити, що наше нововведення, з поміж інших переваг, ще сприятиме стриманню зростання тарифів. Тому ми закликаємо усі компанії, які надають житлово-комунальні послуги в Рівному, підтримати єдиний рахунок і долучатися до нього, - зазначив Святослав Євтушенко.

Нагадаємо, депутат Рівнеради Святослав Євтушенко з 1 грудня не виконує обов'язки директора ТзОВ “Санком-Рівне”.

Коментарі

Як по єдиному квитку то Євтушенко провів типу опитування серед рівнян, а чи хочуть вони єдину квитанцію на оплату комунальних послуг - чомусь не здогадався. Таке нововведення нікому не потрібне. Приміром, я плачу одразу за весь рік невеличкі платежі - за вивезення побутових відходів та за обслуговування домофону. Інколи і за світло наперед оплачую, аби не бігати зайвий раз у банк. А "комунальний бюлетень" абсолютно непродумане рішення - розбиратися пенсіонерові умовно у 10 нарахованих сумах - важкувато. Колись пригадую Євтушенко піарився на так званому екологічному будівництві будинків із солом"яних тюків. Розповідав, як це класно і тепло, але щось нерозростаються такі хатки....:-)))

ми вже це проходили з часів Союзу. Після розвалу СРСР почалися проблеми з неплатежами, тоді, коли люди ПЛАТИЛИ, бо гроші з єдиного рахунку йшли невідомо куди. Так що, нехай "новатори" запхнуть свої новація собі впоперек у дупу

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.