Рівнерада оприлюднила Угоду з корейцями щодо єдиного квитка

Як відомо, 11 грудня у Рівному було підписано угоду між представниками корейської компанії "MST Global inc." та Рівненською міською радою відносно запровадження єдиного електронного квитка у громадському транспорті міста.

- Угода протягом двох місяців опрацьовувалася групою юристів, вона узгоджена зі всіма сторонами і буде представлена на найближчу сесію міської ради для остаточного затвердження, після чого набуде чинності, - розповів міський голова Рівного Володимир Хомко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Єдиний квиток для Рівного: семимильними кроками до Європи чи безкоштовний сир для рівнян?

У прес-службі Рівнеради зазначають, що відповідно до цієї угоди, Рівне на вигідних для себе умовах отримає до $15 мільйонів доларів інвестицій на розвиток системи електронного квитка і придбання нових тролейбусів та автобусів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мер Рівного хоче забрати у "непростих людей" "жирні" маршрути

Крім того, ця система дозволить при певному рівні інвестицій вирішити ряд проблем у транспорті, зокрема, придбання нових тролейбусів та автобусів, контроль за оплатою та графіком проїзду, точний облік пасажиропотоку, формування на основі статистики оптимальних графіків руху, навантаження на маршрути, оптимальну вартість проїзду тощо.

- Якщо все вдасться, то будемо мати новий рівень обслуговування пасажирів у нашому місті, - резюмував міський голова.

Наводимо повний текст угоди:

Ключові слова: 

Коментарі

Якщо якість послуг, що надаються Рівненськими перевізниками в результаті цього покращиться, то я тільки за таку угоду. Маршрутки брудні, велика кількість водіїв хамовиті. А про те, що добратися до/зі спальних районів ввечері нереально, я взагалі мовчу.

Влада вирішила наповнити кишені за рахунок автоперевізників. В Києві вже давно хотіли впровадити цю систему електроного квитка, але подивіться одну із передач циклу "Українські сенсації" до чого це привело. До речі цим сюжетом розкривається одна із найбільш корупційних схем по наповненню карманів влади за рахунок звичайних громадян. Земляки рівняни, бойкотуємо електроний квиток!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.