Рівненський будинок дитини святкує ювілей

70 років з дня заснування відзначив колектив Рівненського будинку дитини.

Як повідомили з Рівненської ОДА, сьогодні там перебуває 40 немовлят віком до 3 років і ще 150 дітей-інвалідів мають можливість пройти реабілітацію у відділенні медичної та психологічної допомоги.

- Діти у нас проходять масаж, мають можливість відвідати соляну кімнату, басейн. Наші педагоги та логопеди також вдаються до лялькотерапії, сміхотерапії, казкотерапії, музикотерапії. Наші діти забезпечені і харчуванням, і одягом. Потрібно зробити ще ремонт приміщення, якому вже більше 40 років, - розповів головний лікар закладу Юрій Кожан.

- Рівненський будинок дитини - це обласний комунальний заклад, і все що можна зробити для фінансування його ремонту, буде одним із пріоритетів на  наступний рік. Потрібно подякувати волонтерам та спонсорам, які вже значною мірою допомогли з реконструкцією приміщення, відкриттям соляної кімнати, - зазначив на відзначені 70-річчя закладу в.о. голови Рівненської ОДА Юрій Приварський.  

Привітали колектив та ветеранів будинку дитини секретар міської ради Андрій Грещук та заступник голови обласної ради Степан Павлюк. Представники обласної та міської влади відзначили кращих працівників почесними грамотами та подяками.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.