В селі на Рівненщині знайшли гітару для "кіборга" Віті

В неділю, 14 грудня, пройшов благодійний концерт в селі Зоря, Рівненського району, на підтримку української армії. Це вже другий концерт проведений молодими активістами. Тиждень тому аналогічний захід пройшов в селищі Клевань, де зібралось чимало людей. Тоді зібрали чимало продуктів, теплого одягу і більше двох тисяч гривень для потреб армії. В селі Зоря концерт пройшов з таким же успіхом.

– Гроші я не рахував, бо вкидали в "закатану" банку волонтерського батальйону ДАР. Так закриту ми її й передамо. Окрім того ще люди принесли два ящика печива, шоколадки, цукерки, одяг, взуття, сало, шкарпетки, рукавички. А ще принесли мило натуральне зроблене своїми руками кимось із людей та гітару для "кіборга" Віті в Донецький аеропорт. Хтось з людей прочитав в соцмережах, що боєць просить гітару і її принесли. Діти які прийшли з батьками писали листи та малювали малюнки для наших солдатів. – розповів один з організаторів концерту Олег Адамчук.

Неочікувано при підготовці заходу організатори стикнулись в селі Зоря з невеликими труднощами. В деяких магазинах продавці і підприємці відмовились повісити в себе афіши. Так само не дозволили повісити оголошення й в школі села Зоря. Однак попри це концерт відбувся майже при повній залі. А серед тих хто прийшов подивитись дійство та внести свій внесок у допомогу українській армії виявився й один з солдатів, який приїхав додому у відпустку. 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.