Депутати Рівнеради взялись за виділення землі учасникам АТО

У російських ЗМІ раніше повідомлялось про те, що українська влада виділятиме учасникам АТО "землю і по два раба". Втім у Рівному поки що розпочали процес лише виділення землі. Якщо ж говорити без жартів, то розпочала свою роботу депутатська група Рівненської міськради з питань відбору та підготовки проекту розподілу земельних ділянок між учасниками АТО. Головою цієї групи стала депутат Рівнеради Людмила Туровська. Депутат запевнила, що постійно звітуватиме і оприлюднюватиме інформацію в своєму блозі і на сторінці у "Фейсбук".

"Розумію всю відповідальність та складність тих питань, якими займатиметься ця депутатська робоча група. Та й чого гріха таїти, усвідомлюю скільки потенційних небезпек може бути пов’язано з питаннями виділення землі учасникам АТО. Саме тому вирішила, як керівник робочої групи, весь процес зробити публічним. Всі засідання будуть проходити відкрито, а про їх проведення повідомлятиметься завчасно. Всі протоколи засідань робочої групи публікуватимуться в моєму блозі та на своїй сторінці у "Фейсбук". – написала Людмила Туровська. 

Нещодавно вже було опубліковано в блозі депутата протокол першого засідання робочої групи. Людмила Туровська пообіцяла, що робота буде проводитись виключно публічно і прозоро. А про засідання групи повідомлятиметься завчасно. Зокрема друге засідання планується провести вже 17 грудня о 14:30.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.