Цього тижня Рівнерада розгляне питання про затвердження угоди щодо єдиного квитка

Сьогодні, 15 грудня у Рівному відбулася узгоджувальна рада за участі міського голови Рівного, керівників фракцій та голів депутатських комісій Рівнеради.

Серед інших питань, які виносилися на раду, було питання щодо погодження сесією міськради угоди між представниками корейської компанії "MST Global inc." та Рівненською міською радою відносно запровадження єдиного електронного квитка у громадському транспорті міста.

Як зазначили у прес-службі Рівнеради, питання про затвердження угоди відносно запровадження єдиного квитка у громадському транспорті міста буде винесено на найближчу сесію Рівнеради 18 грудня.

Як відомо, 11 грудня у Рівному було підписано угоду між представниками корейської компанії "MST Global inc." та Рівненською міською радою відносно запровадження єдиного електронного квитка у громадському транспорті міста.

- Угода протягом двох місяців опрацьовувалася групою юристів, вона узгоджена зі всіма сторонами і буде представлена на найближчу сесію міської ради для остаточного затвердження, після чого набуде чинності, - розповів міський голова Рівного Володимир Хомко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Єдиний квиток для Рівного: семимильними кроками до Європи чи безкоштовний сир для рівнян?

У прес-службі Рівнеради зазначають, що відповідно до цієї угоди, Рівне на вигідних для себе умовах отримає до $15 мільйонів доларів інвестицій на розвиток системи електронного квитка і придбання нових тролейбусів та автобусів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мер Рівного хоче забрати у "непростих людей" "жирні" маршрути

Крім того, ця система дозволить при певному рівні інвестицій вирішити ряд проблем у транспорті, зокрема, придбання нових тролейбусів та автобусів, контроль за оплатою та графіком проїзду, точний облік пасажиропотоку, формування на основі статистики оптимальних графіків руху, навантаження на маршрути, оптимальну вартість проїзду тощо.

15 грудня Рівнерада оприлюднила Угоду з корейцями щодо єдиного квитка.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.