Україна потребує внесення змін до Конституції - голова Рівнеоблради

Відбулось чергове засідання Правління Української асоціації районних та обласних рад. У заході також взяли участь представники Верховної Ради України, народні депутати, уповноважені представники Уряду та державних установ, повідомили з прес-служби Рівненської облради.

З-поміж тринадцяти питань найбільше опрацьовували тему внесення змін до Конституції України щодо реформування місцевого самоврядування та децентралізації повноважень. В підсумку, учасники засідання звернулися до Голови Верховної Ради України, Президента України, Прем’єр-міністра України з вимогою провести спільну зустріч, на якій члени асоціації будуть пропонувати своє бачення реформ.

– Країна потребує внесення змін до Конституції, інакше не вдасться забезпечити децентралізацію та якісну реформу місцевого самоврядування. Крім того, потребує удосконалення бюджетне та податкове законодавство на основі чого має відбутися формування Державного та місцевих бюджетів. Потрібно змінити земельні відносини в контексті децентралізації повноважень, а також законодавство про місцеві вибори. Питань чимало, тому хочеться вірити що керівництво країни нас почує, – розповів голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.