Рівненська бібліотека отримала від СБУ книгу з розсекреченими матеріалами

15 грудня у Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці відбулась передача Управлінням СБУ в Рівненській області до фонду бібліотеки добірки книг, які розкривають трагічні сторінки національно-визвольного руху, Голодомору 1932-33 років та інших подій української історії.

Як повідомили з прес-групи УСБУ в Рівненській області, видання укладені на основі розсекречених архівних матеріалів, підготовлених у взаємодії з Українським інститутом національної пам’яті з метою об’єктивного висвітлення минулого нашої держави, збереження історичної пам’яті українського народу.

- Вивчення і розсекречення архівів є надважливим, щоб не допустити повторення трагедій, подібних до тих, що пережив народ України, - зазначив заступник начальника Управління Богдан Валігура, передаючи у бібліотеку книги.

Директор Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки Валентина Ярощук запевнила, що ці книги будуть доступними для широкого кола відвідувачів бібліотеки, про їх наявність у бібліотеці буде повідомлено через мережу Інтернет.

- Сьогодні спостерігається активне звернення молоді, науковців, пересічних громадян до вивчення та ознайомлення з подіями новітньої історії. При цьому вони надають перевагу документальним джерелам та джерелам, які оприлюднені за часів незалежної України. Сподіваємося, що співпраця у цій царині буде продовжуватися, - зазначила Валентина Ярощук.

Коментарі

" Чому рівненське СБУ цей памятник щороку дбайливо обходжує ??"- тому,що СБУ- теж КГБ, з тією ж ідеологією і такими ж кадрами,особливо ,після руління Якименка))

чому під Дубно досі стоїть памятник катам з НКВД, які у літку 1941 р. жорстоко вбили усіх вязнів Дубенської тюрми (більшість яких була засуджена за політичними мотивами)??? Чому рівненське СБУ цей памятник щороку дбайливо обходжує ?? Звертаюся до всіх патріотичних сил українців Рівненщини, в першу чергу до Правого Сектору та Свободи, знести той монумент катам!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.