У Рівному з'явився свій Янгол миру

Сьогодні у понеділок, 15 грудня  у дворі рівненської державної дитячої художньої школи презентували новорічно-різдвяний оберіг міста -  Янгола миру.

- Янгол миру відрізняється тим, що тримає в руках голубів. При створені ми розраховували, що нам вистачить 40 метрів гірлянд, але він вийшов більш об`ємний, тому будемо ще докуповувати. Відверто кажучи, в цьому році у нас трішки були проблеми з надходженням матеріалів, самі розумієте що це зовнішні гірлянди, які не бояться води, і відповідно вони не дешеві. На янголі крім голубів, також присутнє намисто та сніжинки.- розповів директор рівненської державної дитячої художньої школи Артур Мартиненко.

Всього цьогоріч біля центральної ялинки буде шість янголів, презентований сьогодні - буде центральним, а інші будуть доповнювати композицію. 

- Символ миру в цьому році актуальний як ніколи. Ми перебрали декілька варіантів, що буде в руках Янгола, це могло бути і серце, і хмаринка, і сонечко, але все ж таки зупинилися на голубах. Голуб - це символ миру. Такі скульптури ми робимо не перший раз, тому екскізи нам було простіше виконати, і сама робота пішла набагато швидше. - розповіла завуч з виховної роботи рівненської художньої школи Дребот Наталія.

Рівняни та гості міста, зможуть побачити композицію на відкритті ялинки, яке традиційно відбудеться увечері 19 грудня, на день Святого Миколая.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.