Послуги Держземагенства рівняни отримають у ЦНАПі

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 року № 523-р "Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг" з 15 грудня 2014 року розпочато надання адміністративних послуг, які надаються Управлінням Держземагенства у м. Рівному Рівненської області через Центр надання адміністративних послуг у м. Рівному.

Про це повідомили з прес-служби Рівнеради, з посиланням на начальника управління забезпечення надання адмінпослуг Віталія Германа.

Для отримання адміністративних послуг суб’єктам звернень необхідно звертатися у відділ "Дозвільний центр" Центру надання адміністративних послуг у м. Рівному, який знаходиться за адресою: м. Рівне, вул. Лермонтова, 6, каб. 101, 102.

Перелік, порядок та підстави отримання адміністративних послуг, зразки відповідних заяв розміщені на офіційному сайті Центру http://cnap.rv.ua/ в розділі "Перелік адміністративних послуг", які надаються Управлінням Держземагенства у м. Рівному Рівненської області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.