Депутат Рівнеради Олександр Нестерук бажає всім щастя і миру у Новому році

Напередодні зимових свят усім нам хочеться вірити у казку та те, що бажання збуваються. І чим більше побажань і віри у те, що вони збудуться, тим більше шансів втілити їх у життя. Тому сайт "ВСЕ" до Новорічно-Різдвяних свят започатковує спецпроект "Привітай рівнян". Хочете висловити свої побажання до свят читачам сайту "ВСЕ" - зв'яжіться з нами і нехай Ваше вітання побачать усі! Створимо святковий і теплий настрій разом!

19 грудня на День Святого Миколая Чудотворця розпочинається цикл зимових свят. Зараз як ніколи хочеться вірити у хороше, добре і світле.

Відтак, депутат Рівненської міської ради Олександр Нестерук вітає усіх мешканців обласного центру з Днем Святого Миколая і прийдешніми новорічно-різдвяними святами.

- Я вітаю рівнян із Днем Святого Миколая Чудотворця і прийдешніми новорічними святами. Хочеться побажати всім у ці святкові дні миру, світла та добра. Щоб на нашій Україні нарешті все налагодилося і Господь Бог оберігав нас усіх і нашу державу. Хай кожен із нас не втрачає віри у краще, а в житті завжди буде місце для чуда. Не бійтеся мріяти, бажати і вірте у те, що мрії збуваються. Будьте щасливими і успішними. З Миколаєм Вас! З Новим роком! З новим щастям і новими перемогами! - побажав Олександр Нестерук.