Рівненські міліціонери поїхали на ротацію у зону АТО

15 грудня близько сотні міліціонерів Рівненщини вирушили на Схід України охороняти громадський порядок в зоні антитерористичної операції.

Як повідомили з СЗГ УМВС України в Рівненській області. вони замінять своїх колег, які вже працюють там з листопада.

Ключові слова: 

Коментарі

Каструвати під..сів всіх. Це все замануха про АТО. Вони, ці чмошніки мусорські не воюють, а рекетом там займаються, в десятках кілометрів від бойових дій. А їдуть, щоб люстрації уникнути та отримати учасників бойових дій. Мусорська держава корупціонерів, яким потрібні тварі, щоб таких самих тварєй відгороджувати від нормальних людей та обкрадати державу та людей. Вони всі скоти у тому гадюшнику бухають і в зірочці тій бухають і бл..ядєй водять. В 1-2 ночі подивіться музика на всю грає і прастітутки підїзжають, тих що вони кришують.
Щоб був порядок - розс...ть нахрєн разом з їх начальником кришеватєлєм мельником р. який кришує всіх простітуок рівного та наркоторговців. Чого це падло цинічне ще на посаді. Воно ж кришує весь кримінал. Це бидло вже має бути давно люстроване. Свою сімейку пристроїло всюди на хлібні посади, які так само бабло косять на криміналі та корупції. Журналісти, розкопайте про цього падонка мельника. З них стільки всього, що ви прозрієте просто!!!

Очевидно,гандон проходить червоною лінією по твоєму блядському життю:))якби твій батько, їми користувався,то такі однокліткові,і не вилуплювалися би:))тому,своєму воЄну їх прикупи,щоб ця тупикова генетична гілка не продовжувалася,і більше таке сміття не плодилося:))

До міліції велика недовіра. Дійсно є нелюди. які займаються безпредєлом. Ще таких тільки в АТО відприти, вони себе покажуть..... Катують, вибивають зізнання з невинних людей. Одна така гнида, як працювала так і надалі працює і все йому сходить з рук. І таких, як він багато. На якийсь час перевели його в Здолбунів, воно і там лиха людям наробило, вернулося в міській відділок та працює, як ні вчому не бувало. Колись прийде час , що люди вчинять самосуд над виродками...почитайте статтю, як ця наволоч себе веде. http://www.rivnepost.rv.ua/showarticle.php?art=014773. А знаєте, як мстився дівчатам , які відшивали цю гниду???? Як забирав у відділок і вибивав зізнання, що нібито, щось у нього вкрала. Чайник доводив до кипіння і колезі такому самому смердюку кричав знімай штани з неї зараз признається. Методів катувань безліч і воно ходить по землі впевнене в своїй безкарності. Тому не дивно, що таке відношення людей до міліції. Хто їх так виправдовує побажаю хоч декілька годин побувати на місці тих постраждалих від перевертнів в погонах.

Хм )) рада що ти ще не забув своє справжнє ім.я )
Далі без коментарів

курко мусорська,я вже писав, що це не моя війна за статки жидівського кагалу, а стояти як твій пернатий йобарь в тилу на блок-пості і трусити волонтерів і біженців-до цього потрібно мати покликання ,як в пернатих воЄнів:))

В когось тут манія величі

А туди дибілів не беруть, у нього імунітет. Він як чмо сидить і всіх тільки парафінить, а сам смердюк боїться що на ато загребуть . Але реально такій бидлоті як це чмо там робить немає що, бо буде лизати там де заплатять більше

Ти ще тут ? Я тобі ще пару місяців назад казала - пиздуй в армію ! Береш парпорт в воєнкомат і на АТО .. а то толку мало з твоєї писанини.. одне і те саме

про те,як ці пернаті "прості хлопці" воюють в глибокому тилу ,показав один з центральних каналів ТБ.В Словянську,де перебували ці воЄни,показали,що вони зробили з готелю, де мешкали...Пусті пляшки,ектременти від пернатих,зняті двері,видерта елетропроводка.Хоч один з цих ушльопків був поранений,незважаючи на ушкодження,які отримали внаслідок зловживання алкоголем??Щодо бігання в балаклавах і революцій-не рівняй всіх по інтелекту по собі, інфузорія:))Щодо часу і оцінки-то всі хто мають мізки(однокліткові не враховуються),той вже її дав:))

Ось таки так, що чучело це ти, які пільги? даун ти, туда поїхали прості хлопці , яких люструвати -ніхто не буде, так як у них ні вілл, ні маєтків не тощо в Кончі-Заспі, нівіть в Бармаках немає, а те що Ви всіх під ону гребінку то Бог Вам суддя. Пройде час і люди зрузуміють хто є хто. А ти ,чмо, дійсно сам собі дасиш раду, сидячи на дивані та поливаючи брудом всіх....або бігаючи вулицями спокійного Рівне в балаклаві будеш вдавати із себе великого революціонера, ось через таких вся біда України! Бери зброю і вперед , їдь ставай в тилу із тимиж ментами і тоді побачиш,хто є хто. Кого мають люструвати ти не побачиш на війні, вони не їдуть в АТО, через них Ви всі такі гадості і пишите.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.