Активісти заявляють про розвал рівненського осередку "Самопомочі"

У Рівненському осередку об'єднання "Самопоміч" продовжуються постійні скандали. Цього тижня за один день лави осередку покинули одразу двоє громадських активістів, які заявили про проблеми в об'єднанні, узурпацію влади, розподіл посад та тотальне бажання отримати мандати в місцевих радах за рахунок інших активістів. Заяви активістів активно обговорюють в соціальних мережах, тим часом, так званий керівник осередку "Самопомочі" жодних коментарів так і не дає.

Нагадаємо, що місяць тому Ігор Ковалець зі скандалом виключив з місцевого осередку відомого юриста та активіста Іванну Смачило. Вона, в свою чергу, заявила, що Ігор Ковалець думає лише про вибори та намагається узурпувати владу в місцевому осередку, виганяючи всіх неугодних.

– Я не хочу скандалів, просто пояснила свою позицію. Що Іванна Смачило вже не "Самопоміч", і чому так сталося, – розповіла тоді Іванна Смачило. – Але як би ця ситуація не вирішилась, буду я допомагати "Самопомочі" чи ні, я рада, що мала можливість спілкуватися і робити корисні справи в команді Андрія Садового та активістів "Реанімаційного пакету реформ". Вони справді хочуть змінити країну на краще.

Тим часом, сьогодні від "Самопомочі" відмежувались одразу двоє активістів – волонтер Юрій Поліщук та активіст Євромайдану Андрій Логащук. Заяви активістів активно обговорюють в соціальних мережах.

Нагадаємо, що скандали в "Самопомочі" не стихають вже більше місяця. Після виборів активісти та прихильники зібрались в готелі "Мир". Втім, несподівано робоча зустріч перетворилась на скандал. А події на зібранні викликали хвилю обговорення в соціальних мережах.

Вслід за скандалом у місцевому осередку та сваркою між активістом Іванною Смачило та екс-кандидатом в нардепи Ігорем Ковальцем, у місцевих ЗМІ вибухнув другий скандал. В одній з найвпливовіших міських газет "Рівне вечірнє" опублікували статтю про активістів місцевої "Самопомочі". У публікації Ігоря Ковальця пов'язують з чинним міським головою Рівного Володимиром Хомком, а інших активістів – з відомим "сірим кардиналом" та бізнесменом Олегом Каштаном, депутатом Рівнеради Сергієм Паладійчуком та екс-нардепом Віктором Матчуком.

Гостра відсутність грамотного піарщика може поставити під загрозу його подальшу кар'єру. Схоже, рятуватиме ситуацію в обласному осередку універсальний солдат. Не повірите… депутат Рівнеради Тарас Максименко. Перевірену людину міського голови Володимира Хомка "Самопомочі" в поміч має прислати інша людина Хомка – депутат Рівнеради Руслан Шевчук, який має тісні дружні стосунки з Ігорем Ковальцем. А "Самопоміччю" також цікавиться кум Максименка, ще одна людина з пулу міського голови, депутат Рівнеради Святослав Євтушенко.

Власне, "Самопоміч" вже почала працювати на авторитет міського голови. На сторінці рівненського обласного осередку з'явились коментарі Володимира Хомка з прикріпленою адресою громадської приймальні "Самопомочі".

Коментарі

Усьо тупа брехня і інтрига...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.