На Рівненщині налагоджують масове виробництво "сушених" борщів для бійців

Члени ГО "Корецька варта" відвідали своїх земляків – бійців батальйону "Горинь", які зараз дислокуються у Краматорську. Вони передали від усієї громади безліч подарунків: шість буржуйок, варення та консервацію, овочі, теплі речі, дитячі малюнки тощо.

Про це повідомили з Рівненської облради з посиланням на видання "Вісник Кореччини".

Також бійці отримали сушені борщі, ініціативу з виготовлення яких проявила Ганна Існюк. Її зусиллями було зібрано кошти для придбання вакууматора і пакетів до нього, сушеної зелені та томатної пасти, а також зібрано овочі, необхідні для виготовлення сухих борщів. Їх легше перевозити, і вони не псуються на морозі так, як свіжі овочі. Наші бійці оцінили таку турботу, оскільки для приготування борщу їм тепер потрібно витрачати значно менше часу, зусиль і дефіцитної води.

До виготовлення таких борщів долучається вся громада Корецького району – господині сушать овочі вдома і приносять Ганні вже готові продукти. Свіжі овочі збирають у школах, сільських радах та інших організаціях району. Також розглядається можливість використання промислової сушки, що дасть змогу переробити велику кількість овочів.

Напередодні Нового року "Корецька варта" планує знову відвідати батальйон "Горинь" і передати бійцям новорічні подарунки.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.