Депутати Рівнеоблради пришвидшують децентралізацію

Члени постійної комісії обласної ради з питань архітектури, будівництва, благоустрою та залучення інвестицій знайшли відповідь на питання, у який спосіб додатково наповнювати місцеві бюджети та подолати корумповані міністерські коридори?

Про це вони говорили під час розгляду проекту звернення до Верховної Ради України та Кабінету міністрів України щодо внесення змін до Земельного кодексу України з метою забезпечення сировиною торфодобувних підприємств – повідомили з прес-служби Рівнеоблради.

– Потрібна децентралізація – передання повноважень центральних органів влади на рівень областей та районів. Це дасть можливість наповнювати місцеві бюджети та спростити дозвільну систему. Погодьтеся, що неправильно і нерозумно, коли підприємець, який хоче видобувати пісок чи глину, змушений бігати по міністерствах більше трьох років. Такий стан справ потрібно кардинально міняти, – коментує ситуацію голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов.

Тому уже завтра на сесії Рівненської обласної ради депутати голосуватимуть за звернення до парламентарів та урядовців з пропозицією передбачити видачу спеціальних дозволів на видобуток корисних копалин на місцевому рівні.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.