Жителі Рівненщини зможуть пройти гемодіаліз у Клевані

Для хворих, які потребують гемодіалізу, в Рівненській області знайшли ще два апарати.

Про це повідомили у прес-службі облради.

До обласної скарбниці з бюджету Сарненського району надійшло 300 тисяч гривень на придбання медикаментів для проведення програмного гемодіалізу хворим з пересадженою ниркою і нирковою недостатністю.

Постійна комісія з питань бюджету, фінансів та податків у ході засідання погодила збільшення доходів загального фонду обласного бюджету на 2014 рік на суму 300 тис. грн за рахунок субвенції із загального фонду районного бюджету Сарненського району. Ці кошти спрямовані в Центр діалізу Рівненської обласної клінічної лікарні.

– В області збільшується кількість пацієнтів, які потребують проведення процедури гемодіалізу. Апарати "Штучна нирка" в обласній лікарні перевантажені, але ми маємо два аналогічних в Рівненській районній лікарні, які фактично простоюють. В планах – найближчим часом тих хворих, які дадуть на це згоду і кому зручно добиратися в Клевань, перевести на процедури в район. Робота відділення у Рівненській ЦРЛ фінансово забезпечуватиметься з обласного бюджету, – розповів голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.