У графік відключень світла по Рівному внесли зміни

Для більш оптимального обмеження в електропостачанні, з урахуванням побажань підприємств і громади та технічних можливостей підприємства,  в територіально-часовий план вимкнень по м. Рівне внесені додаткові зміни та уточнення.

Також з урахуванням побажань підприємств і громади районів та технічних можливостей районних відділень електромереж розроблені і територіально-часові вимкнення по районах області, які наразі готуються та їх можна буде знайти на сайті Товариства http://www.roe.vsei.ua/

ПАТ «Рівнеобленерго» просить споживачів з розумінням ставитися до складної ситуації, що склалася, дбати про власну безпеку, не користуватися ліфтами, максимально обмежити споживання електроенергії, особливо у години пікових навантажень.

У зв’язку з важливістю даної ситуації ПАТ “Рівнеобленерго” звертається до всіх мешканців Рівненської області з проханням максимально обмежити споживання електроенергії, особливо у години пікових навантажень, та без зайвої потреби не використовувати потужні електроприлади. Обмеження споживання електроенергії по всій області дозволить значно зменшити навантаження енергосистеми.

У разі запровадження вимкнень електричної енергії просимо споживачів не намагатися самостійно відновити електропостачання та дотримуватись правил електробезпеки.

Коментарі

А Бармаки у вашому видуманому графіку де?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.