Рівне отримало подяку з Донбасу

Міський голова Рівного Володимир Хомко отримав з нашого міста-побратима Сєвєродонецька лист-подяку.

- Шановний Володимире Євгеновичу, – йдеться в цьому листі. – Відділ освіти Сєвєродонецької міської ради, учнівські колективи, педагоги нашого міста, батьківська громадськість висловлюють щиру подяку всім педагогічним колективам вашого міста за безцінний подарунок – книги.

Педагоги міста Рівне організували і провели задля нас у всіх загальноосвітніх закладах акцію “Подаруй книгу своєму ровеснику зі Сходу”. До нашого міста надійшли чудові літературні твори, методична література тощо.

Кожен навчальний заклад Сєвєродонецька збагатив скарби своїх бібліотек. Юні сєвєродончани тепер мають змогу доторкнутись до дивовижної краси української літератури. Ми на відстані відчуваємо, з якою любов’ю була проведена вищезгадана акція у вашому місті.

Особливі слова вдячності начальнику управління освіти Василю Харковцю, його заступнику Катерині Сичик, яка безпосередньо займалася доставкою книг до нашого міста.

Щиросердо бажаємо всім мешканцям міста-побратима миру, злагоди, здоров’я, а колегам-педагогам – творчого натхнення в ім’я нашої рідної Батьківщини, - йдеться у листі за підписом в.о. начальника управління освіти міста Сєвєродонецьк Ольга Каширіна.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.