Рівнян просять "здавати" сміттєвих порушників

У “Санком-Рівне” нарікають, що все частіше у Рівному трапляються випадки, коли у контейнери для сміття, які розміщені біля житлових будиків, невідоміпривозять сторонні відходи.

Як зазначають на підприємстві, це завдає чимало незручностей споживачам, які справно платять за послуги. Адже по-перше,спричиняє завчасне переповнення контейнерів, а по-друге, люди, які привозять ці відходи не сплачують за послуги, а користуються ними.

Тому “Санком-Рівне” просить рівнян повідомляти про випадки, коли у баки для побутових відходів викидають будівельне та інше виробниче сміття. А також самим слідкувати за такими порушеннями і робити зауваження, якщо стали свідками цього.

У компанії зазначають, що доволі часто трапляється, що невідомі привозять до великогабаритних контейнерів відходи, які не мають туди викидатися. Те ж саме стосується викидання виробничого сміття у звичайні контейнери.

Для прикладу, нещодавно на вулиці Дубенській у контейнер викинули шифер. Це не лише завдає чимало незручностей споживачам, бо завчасно переповнюються контейнери, а й шкодить довкіллю та здоров'ю рівнян.

У прес-службі “Санком-Рівне” наголошують: наприклад, той же шифер може спричинити виникнення захворювань дихальних шляхів і навіть призвести до астми. Випадки ж, коли до звичайних контейнерів привозять будівельні та інші виробничі відходи непоодинокі.

- Тому важливо разом боротися із такими процесами і спілкуватися із порушниками, щоб це не повторювалося. Адже контейнерові майданчики біля житлових будинків розраховані, щоб ними користувалися люди, які там мешкають, а не приїжджі, які нахабно привозять свої відходи та наповнюють чужі смітники, - зазначають у “Санком-Рівне”.

Ключові слова: 

Коментарі

А як що до того коли санком посилає рахунок на неіснуючу (мертву) людину!????
І якщо вже така пісня ... то нехай поставлять один контейнер для таких будівельних відходів!!!

де смiттэвий бак на Сагайдачного 8, грошi беруть смiтника нема.

Санком, а что делать когда вы выставляете счета за неполученные услуги? Вот просто потому что решили что выставите счёт, и девчушки ваши по телефону хамить ещё пытаются. А реально услуга не предоставлялась.

Якщо вже підняли цю тему, то вже і скажіть, куди ж те неформатне сміття дівати? Раз прес-служба Санком Рівне, така свідома, що підняла цю тему. то будьте добрі, доведіть це до розуму, до кінця. А то ваша європейськійсть не вяжеться з таким непрофесійним підходом...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.