Одну зі шкіл Рівненського району обігрівають качанами кукурудзи

Якщо кілька років тому основним видом палива, на якому працювали котельні комунального підприємства «Рівнерайкомуненергія», був природний газ, то сьогодні від нього поступово відмовляються. Нещодавно котельня, яка обігріває Оржівський НВК «школа-колегіум», була переведена на альтернативний вид палива – відходи від сільськогосподарських культур, зокрема, качани кукурудзи, а також деревини.

Про це повідомили з Рівненської облради з посиланням на видання "Слово і час".

Це стало можливим після встановлення нового котла. Економія газу за опалювальний період становить 6,5% від загального споживання. Майже весь обсяг монтажно-налагоджувальних робіт виконали в короткі терміни самі працівники котельні. Вартість робіт склала 253 тисячі гривень. Також завершують переведення котельні на тверде паливо в селі Велика Омеляна, яка обігріватиме місцеві НВК «школа-гімназія» та ДНЗ. Затрати складуть 369 тисяч гривень, бо подача палива в котел здійснюватиметься механічним способом.

На поповнення статутного фонду підприємства з районного бюджету цьогоріч було виділено 200 тисяч гривень, у тому числі 100 тисяч – на реконструкцію котельні в Оржеві та 100 тисяч – у Великій Омеляні.

- Ми підрахували, що затрати на переведення наших котелень на тверде паливо окупляться відносно швидко. Тим більше, що ціни на газ постійно зростають. Зазначу також, що цьогоріч підприємство за власні кошти провело реконструкцію теплової мережі в селищі Квасилів на вулиці Молодіжній, на що було витрачено 140452,69 гривень, – розповів директор підприємства В’ячеслав Скороход.

Коментарі

Це вже навіть не смішно. "Про це повідомили з Рівненської облради з посиланням на видання "Слово і час"."
Уявляю, якби на сайті КМУ з"явилося повідомлення із посиланням на "Голос України".

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.