Військові Рівненщини пройшли заняття з бойової підготовки

На Рівненщині, з військовослужбовцями батальйону охорони та обслуговування оперативного командування "Північ" проведено заняття з бойової підготовки.

За інформацією прес-центру оперативного командування «Північ», метою занять, до яких  було залучено всі категорії особового складу, від офіцера до солдата-строковика, стало удосконалення знань та практичних навичок з оволодіння штатним озброєнням та військовою технікою.

Протягом дня військовослужбовці, підрозділ за підрозділом, виконували вправу навчальних стрільб з АК-74, РПК-74 та АКМ-7,62 по цілям, що з’являються з положення лежачи, з коліна і стоячи.

Для відпрацювання тактики ведення бойових дій у складі відділень бійці долали психологічну смугу перешкод. В умовах максимально наближених до бойових, використовувалась аудіоапаратура, яка імітувала звуки обстрілів та ведення стрільби противником.

На танкодромі з водіями бронетранспортерів БТР-80, БТР-70 відпрацьовувались питання подолання перешкод по пересічній місцевості, особливості водіння бронетехніки в зимових умовах. Кожен водій отримав практику подолання колійного мосту, здійснення зупинки, підйому та спуску, завантаження БТРа на платформу та постановка техніки в окоп.

Інструкторами для військовослужбовців було призначено офіцерів, які мають багатий досвід виконання бойових завдань у складі миротворчих контингентів та антитерористичної операції на Сході України. 

- Кожен боєць розуміє відповідальність даних навчань, адже отримані вміння стануть в нагоді при виконанні бойових завдань у подальшій військовій службі, - підсумував керівник занять з бойової підготовки.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.