У Рівному розповіли "Де похований Фантомас"

17 грудня в театрі ляльок у Рівному відбувся творчий вечір, з нагоди виходу нової книги Юрія Андруховича "Тут похований Фантомас".

Книга тільки 10 днів, як вийшла з друкарні. Вперше презентована в Івано-Франківську, а у Рівному відбулася друга її презентація.

– Мене давно запрошували в Рівне, але я чекав коли вже вийде книжка, щоб був гарний привід приїхати. Останнього разу я був у Рівному 30 вересня 2012 року, – сказав автор. Ця книга – це збірка колонок, які я щотижня публікую на сайті "ТСН". У грудні 2010 року я почав писати колонки на цьому сайті. Всього за 4 роки я опублікував там 206 колонок, а у книгу відібрав близько 73. Перша моя колонка була присвячена програмі "Аргумент кіно", для мене було дуже важливо, щоб цю програму не закривали в той час, коли канал почав занурюватись у комерційне багно. Цю програму показували о другій ночі, з Неділі на Понеділок, і я хотів їх підтримати, – розповів письменник та автор книги Юрій Андрухович.

За словами Юрія, зараз він зосередився на колонках, а коли все ж сяде за написання повноцінного роману, то він буде дуже короткий, близько 120 сторінок.

– В Івано-Франківську цю книгу назвали документальним романом. Але я сказав би що це щотижневик. У книзі під кожною колонкою стоїть певна дата, і це для мене важливий момент. 1 грудня я вже був на Майдані, і з того моменту мої колонки стали політичними, – наголосив Юрій Андрухович.

Книгу видало молоде видавництво "Discursus", видавництво знаходиться в селі Брустурів Косівського району. У магазині книга коштуватиме близько 50 грн.

Довідка:

Юрій Андрухович – український поет, прозаїк, перекладач, есеїст. Один із найвідоміших письменників сучасної української літератури, представник Станіславського феномену. Лауреат низки міжнародних премій. Один із трьох засновників літературного угрупування "Бу-Ба-Бу", яке дало початок постмодерну в Україні. Автор п'яти романів, шести поетичних збірок, книги мемуарів ("Лексикон інтимних міст") та чотирьох збірок есеїстики.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.