На сесії Рівнеради перевізники бунтують через єдиний квиток

Депутати Рівнеради після тривалих суперечок підтримали рішення "Про затвердження договору реалізації та експлуатації інтегрованої системи електронного квитка". "За" проголосували 29 міських обранців. Цим рішенням міські обранці підтримали запровадження єдиного квитка у громадському транспорті.

Та перевізники на сесії виступили проти такого нововведення. Мовляв, хочуть пояснень, як діятиме електронний квиток.

Марія Давидюк

Перевізник Марія Давидюк каже, що депутати мають зняти це питання з розгляду сесії, бо під час обговорення думку перевізників не врахували.

– Ми також жителі міста і хочемо, щоб нас вислухали. Ми прийшли на сесію, щоб попросити перенести розгляд питання впровадження єдиного квитка на кілька місяців, або й років – до кращих часів. Також запровадження єдиного квитка призведе до підвищення вартості проїзду в транспорті, – каже Марія Давидюк.

На це мер Рівного Володимир Хомко заявив, що раніше перевізники підтримували впровадження єдиного квитка, а нині хочуть загальмувати цей процес. Адже той самий єдиний квиток дає низку переваг як для громадян, так і для самих перевізників.

– Єдиний квиток важливий, перш за все, тому що це зручніше для рівнян. Також у нас з'являться кошти на закупку транспорту для тролейбусного управління. А це лякає перевізників, – додав Володимир Хомко.

Тим часом, дехто з депутатів зазначив, що перевізники нині не хочуть запровадження єдиного квитка тому, що не зможуть приховати свої прибутки, і їм доведеться платити більші податки.

У свою чергу, Валентин Демчук додав, що договір, який нині пропонують по єдиному квитку, не пройшов жодної незалежної юридичної експертизи, тому перевізники пропонують це зробити, щоб все було прозоро.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.