Рівненські школярі побачили "Дітей за гратами"

Пенітенціарії Рівненщини провели зустріч зі старшокласниками з метою профілактики злочинності серед неповнолітніх.

17 грудня 2014 року старший інспектор сектору кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в Рівненській області Надія Трусік та начальник сектору соціально-виховної та психологічної роботи облуправління Олександр Кузик відвідали Рівненський НВК №2 та провели з учнями 11-х класів бесіду щодо правослухняної поведінки.

Як повідомили у прес-службі управління ДПтС України в Рівненській області, дана бесіда була проведена, як продовження правопросвітницьких заходів у рамках Всеукраїнського тижня права.

Лекцію розпочали з перегляду фільму "Діти за гратами". Після чого розповіли про основи кримінального та адміністративного законодавства України та види покарань, що можуть бути застосовані до осіб, які вчинили той чи інший злочин, в тому числі й до неповнолітніх.

– В результаті проведення такого роду бесід, діти розуміють які дії є протизаконними, яка відповідальність настає внаслідок вчинення правопорушень, що заставляє задуматись над способом життя, – ділиться думками класний керівник одного із 11 класів Галина Целюк.

Підлітки зацікавились бесідою, тому жваво задавали питання, які їх цікавили, на що отримували змістовні відповіді.

– Профілактична та правороз'яснювальна робота з підлітками – один з найефективніших превентивних заходів, що дозволяє знизити рівень правопорушень та злочинів серед неповнолітніх, – коментує Олександр Кузик.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.