Рівнян просять повідомити, де встановити "лежачих поліцейських"

Члени громадської організації "Час-Дій" надсилали інформацію в органи влади з пропозицією встановити в певних місцях біля шкіл "лежачі поліцейські".

Як повідомили у прес-службі організації, оскільки ця проблема в місті Рівне носить системний характер, вони вважають, що місцева влада на наступний рік повинна розробити і реалізувати програму встановлення "лежачих поліцейських".

Тому просять рівнян безпосередньо в коментарях надати інформацію, де, на їхню думку, повинні бути встановлені "лежачі поліцейські".

Наприклад: розвилка – вул. Дубенська, вул. Поповича, ЗОШ №27.

Можна звертатись до нашого офісу: м. Рівне, вул. Словацького, 4-6, оф. 205.
Тел. (067) 679-76-67.

Ключові слова: 

Коментарі

Обов'язково біля 12 школи на виїзді з Орлова!це щось страшне:там просто "пруть" машини з 4 напрямків відразу (з Орлова, з Грабника,і по Грушевського в обидві сторони), а маємо просто намальовану "зебру"! А там ТРИ,по-суті,навчальні заклади (молодша школа відокремлене приміщення має),і через дорогу ще й дитячий садочок і величезна малосімейка з бігаючими туди-сюди дітками!

По вул. Дворецька навпроти гуманітарної гімназії (7 школи)

Обов'язково треба встановити "лежачих поліцейських" на вулиці Мельника біля ЗОШ №28. Діти переходять дорогу, а водії навіть не зменшують швидкості! Лише дивом вдається уникнути біди.

на перехресті черняка-шухевича-дундича і т-подібному перехресті коновальця-черняка (біля "фреша"), бо там улітку мотоциклісти не дають спати, а також там гуляють діти, старики та молоді мами з дітьми, яких мотоциклісти просто зневажають.

Вулиця Новодвірська взагалі була не призначено для інтенсивного руху транспорту, проте через нову забудову кількість автомобілів які по ній проїзджають виросла в декілька разів. І все це за відсутності тротуару як такого.

Лежачий поліцейський обов'язково має бути на світлофорі по вул.Поповича, на перехресті з вул.Руською та на перехресті вул.Дворецька

вул. Приходька перехр. з вул. Осипова

"Лежачий поліцейський" потрібно встановити перед будинком №14, що по бульвару Б.Хмельницького у м. Рівне, тому що транспортні засоби не контролюючи швидкість часто врізаються в бровки на розвилці.

Обовязково на вулиці Відінській - перехрестя дороги (розташування магазинів Манго-Сейм).

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.