Ми повністю закриваємо питання зарплат бюджетників, - мер Рівного

17 грудня у Рівненській гуманітарній гімназії відбулася підсумкова колегія міського управління освіти під головуванням заступника міського голови Галини Кульчинської.

Темою обговорення було обговорення проекту Концепції розвитку освіти України на період 2015-2025 років та підведення підсумків 2014 навчального року.

Як повідомили з відділу інформаційно-аналітичного забезпечення Рівнеради, зокрема, у роботі колегії взяли участь міський голова Рівного Володимир Хомко, директори загальноосвітніх навчальних закладів та завідувачі дошкільних навчальних закладів.

- На початку колегії я подякував педагогам за роботу в цьому році і, скажу відверто, навіть не вірив, що ми досить позитивно його закінчимо у фінансовому плані,  - каже Володимир Хомко,- адже, як відомо, до останнього часу ми мали проблему з недофінансуванням біля 14 мільйонів делегованих повноважень, які нам мав дати уряд. - З огляду на наші демарші та заяви, Уряд відреагував і нам ці кошти додали і таким чином ми повністю закриваємо питання заробітної плати всім педагогам міста Рівного. І не лише їм, а й усім бюджетникам міста.

- Крім того, ми маємо 3 мільйона гривень для виплати грошових винагород згідно статті 57 Закону України „Про освіту” для педагогів (винагороди за сумлінну працю та зразкове виконання службових обов'язків, коштів на оздоровлення тощо), - зауважив мер міста.

За словами Володимира Хомка, цього року закупили спортивного інвентарю (тренажери та інше обладнання) для шкіл міста на 100 тисяч гривень.

- Таким чином, підводячи підсумки року, скажу що я задоволений роботою в цьому році”, - розповів міський голова.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.