Злочини колишньої влади розслідують - прокурор Рівненщини

У провадженні слідчих прокуратури області розслідувалось цьогоріч 348 кримінальних проваджень, з яких закінчено 248. Зусилля слідчих спрямовувалися на розслідування злочинів, вчинених, насамперед, посадовцями колишньої влади, якими заподіяно матеріальні збитки у великих розмірах, а також щодо працівників правоохоронних органів.

Про це на сесії Рівненської обласної ради заявив прокурор області Сергій Кубрак, повідомляє прес-служба прокуратури.

Також вживалися заходи у сфері протидії організованій злочинності та корупції. Так, з початку року на території області знешкоджено 4 злочинних угруповання. Збільшилась кількість скерованих до суду обвинувальних актів про вчинення особами корупційних злочинів − 43. Уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції області складено та направлено до суду понад 130 протоколів про адміністративні корупційні правопорушення.

За позовами рівненських прокурорів у 2014 році відшкодовано на користь громадян та держави майже 18 млн.грн. Третина цієї суми спрямована на відшкодування коштів до бюджету. Попереджено незаконне використання бюджетних коштів на суму 13,5 млн.грн.

Особливу увагу було приділено захисту прав громадян у сфері оплати праці, додержання вимог екологічного та земельного законодавства.

Зокрема, на вимогу та за втручання прокурорів людям виплачено 5 млн.грн. заборгованої заробітної плати.

За вчасного реагування прокурорами попереджено незаконне надання земель, вартість яких складає майже 15 млн.грн., повернуто незаконно вибутих земель на суму 23 млн.грн.

До суду скеровано майже сотню кримінальних проваджень за фактами незаконного видобутку бурштину.

Завдяки активній та принциповій позиції прокурорів реально захищено права понад 2,5 тис. дітей, їм відшкодовано понад 1 млн. грн. пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

- Лише належним чином організована координація зусиль усіх правоохоронних органів регіону та співпраця з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування та громадськістю сприятиме ефективній протидії злочинності та корупції, дотриманню законності та правопорядку в області, - підводячи підсумки, додав Сергій Кубрак.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.