На Рівненщині трасу освітлюють в день: економлять?

В країні через економічну ситуацію і війну економлять електроенергію. Вимикають світло не тільки в житлових будинках, а навіть на підприємствах і в державних установах. Днями без освітлення залишилась Рівненська облдержадміністрація. Як писав сайт "ВСЕ" вимикали освітлення навіть на трасі Київ-Чоп. Хоча це може суттєво вплинути на безпеку руху.

Щоправда з освітленням траси кояться якісь незрозумілі метаморфози: то вона "темна" вночі, а то освітлюється в світлу пору доби. Підтвердженням цього стали фото відзняті журналісткою Інною Білецькою вчора і опубліковані на її сторінці у "Фейсбук".

"Грьобаний капець. 10 ранку. Київ-чоп. освітлена сонцем і електрикою траса. А чо нє? Тої електроенергії в нас, хоч .... жуй. І якби ж то просто розтриндяї, так ні - відверте шкідництво. Світло б вам, любі посадовці з автодору і служби автодоріг, назавжди вимкнути в хатах ваших розцяцькованих, шоб лазили палацами своїми і шпорталися об чучела тварин з полювань і подарунки з відпусток заморських...але фігня - нікому нічого і ніколи за це не буде...поспоримо?" - обурено написала Інна Білецька.

І з нею важко не погодитись. Натомість відповідальні особи запевнятимуть, що "вони тут ні до чого, а у всьому синен…дядя".

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.