Автодор Рівненщини: трасу Київ-Чоп освітлюють вдень, бо ремонтують

Як повідомляв інтернет-сайт "ВСЕ" мешканців області обурило те, що освітлення траси Київ-Чом непрацює вночі. Натомість на деяких діляннках - освітлюється вдень. Як виявилось, це пов'язане з проведенням профілактично-ремонтих робіт освітлення на деяких ділянках траси.

У службі автомобільних доріг повідомили:

"Останніми днями на телефонну лінію диспетчера Служби автомобільних доріг у Рівненській області надходять повідомлення від учасників дорожнього руху, жителів населених пунктів про те, що на деяких ділянках автомобільної дороги Київ-Чоп в світлу пору доби працює освітлення.
Тому Служба автомобільних доріг у Рівненській області інформує, що відповідно до нормативних вимог з включення освітлення, для забезпечення сталого функціонування та виявлення пошкоджень і несправностей зовнішніх електроліній, необхідно виконати певні пусконалагоджувальні та регламентні роботи, які потребують включення освітлення на деякий час у світлу пору доби.
На даний час саме такі роботи проводяться на ділянках автомобільної дороги М-06 Київ-Чоп в межах Гощанського, Рівненського та Дубенського районів.
Враховуючи вищенаведене, просимо жителів області з розумінням ставитися до даної проблеми"
.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.