Сьогодні рівненські козаки розкажуть про свою діяльність

19 грудня Рівненська обласна громадська організація «Українське вільне козацтво імені Северина Наливайка» планує провести низку заходів з нагоди 25-ї річниці своєї діяльності. Зокрема, в актовій залі Рівненського державного гуманітарного університету о 12.00 відбудеться прес-конференція кошового отамана, генерал-хорунжого Українського Вільного Козацтва Володимира Мусія, а о 13.00 – звіт та підведення підсумків діяльності організації.

Володимир Мусій розповідає, що очолюване ним товариство велику увагу приділяє пошуковим роботам. Щороку вільні козаки виїжджають на місця колишніх бойових звершень, шукають могили загиблих та опорядковують їх. Також напрацьовано досвід плідної співпраці з військовослужбовцями Збройних Сил України, представниками МНС.

Приділяється першочергова увага до збереження і примноження вікових традицій українського козацтва, української мови та культури, виховання молодого покоління в національно-патріотичному дусі. Виходить чотири рази на рік газета «Козацькі литаври». Також члени УВК займаються розведенням різноманітних рослин: від садових до декоративно-паркових, які використовуються в тому числі для впорядкування поховань.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.