На Рівненщині у Городищенській виправній колонії "відкрили двері"

У Городищенській виправній колонії Рівненської області №96 відбувся «День відкритих дверей».

Цікавилися, в яких умовах працюють та проживають засуджені, представники благодійного фонду “Майбутнє без СНІДу",  центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги,  центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, благодійних і релігійних організацій, освітніх закладів, а також представник уповноваженого з прав людини в Рівненській області і селищний голова села Городище.

Начальник колонії Юрій Луцук ознайомив учасників заходу із історією установи та провів інструктаж, щодо правил відвідування режимного об’єкту. У супроводі начальника колонії та керівного складу управління ДПтС України в Рівненській області делегація здійснила обхід території установи.

Як повідомили з прес-служби управління ДПтС України в Рівненській області, учасники заходу відвідали кімнати тривалих побачень, навчальний центр на виробничій зоні, вечірні класи школи і професійно-технічного училища та відвідали православну каплицю.

- Головна мета заходу – ознайомити громадськість з умовами в яких відбувають покарання, навчаються та працюють засуджені установи, - коментує даний захід заступник начальника управління ДПтС України в Рівненській області Юрій Омельчук.

Відвідавши їдальню для засуджених, гості мали можливість оцінити чим, та в яких умовах харчуються засуджені. Не оминули своєю увагою і медичне забезпечення установи та відвідали медичну частину.

В ході обходу території  учасники заходу мали можливість безпосередньо цікавитись у засуджених чи влаштовують їх умови проживання та праці.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.