У Рівному провели хресну ходу проти електронного квитка

Як повідомляв раніше сайт "ВСЕ" у Рівному планується запровадити єдиний електронний квиток на весь громадський транспорт у Рівному. Інвесторами проекту виступила корейська компанія, яка планує на початковому етапі забезпечити встановлення електронних терміналів та забезпечити самі електронні квитки. А згодом й оновити тролейбусний парк міста. Зрештою нова система дасть змогу точно порахувати пасажиропотік та прибутки, отримані перевізниками.

Однак цілком сучасна і прогресивна ініціатива наштовхнулась на серйозний спротив. Перш за все, з боку самих перевізників. На сесію Рівненської міської ради, де розглядалось це питання, прийшло кілька десятків протестуючих. На якийсь час міські обранці виявились заблоковані в сесійній залі. Однак пізніше конфлікт вщух і люди розійшлись.

Наступного дня ситуація розгорнулась зовсім неочікувано. Проти запровадження на громадському транспорті у Рівному електронного квитка провели… хресну ходу.

Кілька десятків людей, здебільшого старшого віку, з хрестами, хоругвами та плакатами "Ні – електронному квитку". В ході взяли участь прихожани Свято-Воскресенського собору Української православної церкви – Московського патріархату. Депутат Рівненської обласної ради Сергій Штурхецький на своїй сторінці у "Фейсбук" так прокоментував подію:

"Якщо хтось колись такий складе, то у рейтингу ТОП-маразм-Рівне, переможе сьогоднішній хресний хід із хоругвами, хрестами, і транспарантами: "Ні електронному квитку"... У нас що, Свідки паперових тролейбусних квиточків вже з'явилися в місті? " – написав Сергій Штурхецький.

Коментарі

"Я в сортах лайна не розуміюсь. "-бо сам таке:))

А має значення який патріархат? Я в сортах лайна не розуміюсь. Скажіть що ваші, українського патріархату попи, вчать вас розумного, доброго, вічного, і грошей не тягнуть. Просто нормальна, психічно здорова людина, навіть якщо вірить в Бога - не піде в церкву. Бо в церкві вже точно Бога немає. Зате є каса і прейскурант. Церкві потрібні ідіоти, як оці "проти квитка". Чим таких більше - тим церкві краще, незалежно від патріархатів. Це просто різні конкуруючі напрямки бізнесу і не більше того.

ага, а бус їздить сам, заправляється з повітря і взагалі не ломається. Те що прибутки приховують це факт, але не пишіть дурниць, 500 000 і 200 грн.

маскальський патріархат і тут відзначився, москвопопи вже й не знають як людям голови дурити. вже на квитки нацьковують...

я казав про марам

так тож,"канонічний" мацковський поцтріархат ,скріплений духовними:))))скрепами руцьква міра:)))фєєєрічні дебіли?))))

В цьому починанні потрібно громаді Рівного лише підтримати Хомка, який насмілився кинути виклик дійсно не простим людям з МВД, ДПА, ДАІ, що кришують і є власниками жирних маршрутвв в мвсті. Потрібно розуміти, що основна причина опору - це реальний контроль і узаконення коштів, які ідуть мімо бюджета. Бо кожен перевізник отримує до 500 тис. Грн. в рік доходу з буса, а платить єдиного податку лише 200 грн. в місяць.

Мабуть церковні чинуши і попики теж зацікавлені в перевезеннях і власниками бусиків.

Переповнюють емоції! Перевізники не зацікавлені відкрито і прозоро працювати. Коли ми вже відірвемося від болота,в якому сидимо по вуха???

а до чого тут Штурхецький до ходи? Здається ви прочитали, але не розібрались

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.