Завтра відбудеться останній в цьому році вишкіл від "Правого Сектора" Рівненщини

У суботу, 20 грудня, о 10.00 в Рівному відбудеться останній в цьому році військово-тренувальний вишкіл «Правого Сектору» Рівненщини.

Як повідомляє прес-служби "Правого Сектору" Рівненщини, навчання будуть проходити за такими напрямами: кульова стрільба, правила користування АК, тактика ведення бою, техніка штурму, зачищення приміщень, охорона блокпостів, встановлення розтяжок. Волонтери-медики "Білі Берети" проведуть навчання з тактичної медицини.

На цьому вишколі правосекторці сформують групу активістів, які навчатимуться на спеціальних курсах снайперської майстерності. Викладатиме їм спеціаліст із зони АТО. Хлопці та дівчата, що пройдуть навчання, будуть працювати в цьому напрямку в зоні АТО.

Тренер з бойового мистецтва ізраїльської армії «Крав мага» пан Ігор проведе майстер-клас з основ самозахисту для волонтерів та активістів. Це розроблена в Ізраїлі військова система рукопашного бою, що акцентується на швидкій нейтралізації загрози в умовах реального життя. Система стала відома після того, як була прийнята на озброєння різними ізраїльськими силовими структурами. На вишколі також діятиме польова кухня.

Для участі на вишколі мирному населенню необхідно зареєструватись за телефонами 098 258 5654, або 093 824 39 49.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в останньому в цьому році вишколі «Правого Сектору».
 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.