Рятівники Рівненщини вибороли срібло з плавання

На обласному міжвідомчому чемпіонаті з плавання працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій зайняли друге місце. Перше місце зайняла збірна 4 Територіального вузла урядового зв'язку.

Про це у мережі "Фейсбук" повідомив начальник Державної служби надзвичайних ситуацій у Рівненській області Сергій Крук, привітавши своїх колег:

"І як же не привітати наших чемпіонів з чесно вибореним 2-м загальнокомандним місцем на обласних змаганнях з плавання?! Адже вчора рятувальникам-плавцям змагатися довелося з кращими бійцями елітних спецпідрозділів правоохоронних органів, які не з чуток знають, що таке перемога. Проте крок за кроком, незважаючи на численні труднощі та втому, спортсмени Держслужби упевнено йшли до перемоги, долаючи сильних супротивників, поступившись у загальному заліку на три очки, збірній команді четвертого територіального вузла урядового зв'язку. Вже традиційно на змагання ми запросили дітей з багатодітних родин, які покинувши окуповані території та райони проведення антитерористичної операції знаходять прихисток у нашому краю. І дорослі і дітвора щиро вболівали за наших!))) Будьте крепкими і надалі, хлопці! Здоров'я Вам,сил та подальших звершень!" - написав Сергій Крук.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.