На Рівненщині сільський голова цькує батьків воїна АТО

За останні роки Глинськ неодноразово опинявся в центрі різноманітних скандалів, пов'язаних із сільським головою Петром Ольховцем. Але останній випадок перевершив усі попередні.

Як повідомили редакції сайту zdolbuniv.com мешканці села, вчора ввечері було проведено обшук за рішенням суду в оселі Дацюка Юрія. Саме сільський голова Петро Ольховець поскаржився в правоохоронні органи з приводу того, що пан Дацюк організував незаконну скупку металобрухту.

Здавалось би, нічого особливого.

Але є кілька запитань, які змушують замислитися про справжні мотиви сільського голови.

По-перше, за твердженнями жителів села, кілька років тому Юрій Дацюк справді намагався "займатися металом", але дуже швидко кинув цю справу, і вже протягом останніх років трьох-чотирьох ніхто про такий "бізнес" і не чув. У селі, де всі все про всіх знають, сільський голова не міг не знати про те, що жодного незаконного бізнесу селянин не веде.

Чому ж з'явилась заява?

Тут уже "по-друге". Син пана Юрія – учасник АТО. А сільський голова свого часу відмовився працювати з районною робочою групою по забезпеченню солдатів-земляків і заявив, що сам збиратиме в селі гроші і сам усім хлопців забезпечить. Тим більше, що він колишній військовий. Проте більшість усього необхідного дев'яти глинянам, а серед них і бійцю Дацюку, купувала таки робоча група. Питання ж про те, скільки було в селі зібрано коштів, і куди вони витрачені, Юрій Дацюк не втомлюється ставити сільському голові при кожній нагоді. Саме вчора відбувалась сесія сільської ради. І питання забезпечення земляків, що воюють на сході, було там чи не головним. І батько бійця, Юрій Дацюк, власне, й наполягав на звіті голови з цього питання.

І по-третє. Якщо на садибі шукають метал, то чого перевернули ледь не все в хаті, в тому числі і у ванній кімнаті? Хто при здоровому глузді складає брухт у таких приміщеннях?

Не знайшли, звісно, нічого. А мешканці села переконані, що сільський голова просто залякує свого опонента і мстить йому за те, що посмів ставити незручні питання голові, який вважає себе в селі "хазяїном".

За матеріалом zdolbuniv.com.

Ключові слова: 

Коментарі

Геть господара

на АТО ВОЄННОГО

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.