Скарбницю Рівненщини за рік наповнено більше ніж на 2 мільярди гривень

До зведеного бюджету Рівненщини за 11 місяців цього року податковими органами зібрано 2 млрд 226,9 млн грн. Це на 37,4 млн грн. ніж за аналогічний період у 2013 р. Такі дані оприлюднив начальник Головного управління Державної податкової служби у Рівненській області Дмитро Зайцев.

Завдання ДФСУ по збору до загального фонду державного бюджету за 11 місяців 2014 року податківцями виконано на 98%.

- Є об’єктивні причини того, що ми не донаправили 15,5 млн грн – ПАТ «Рівнеазот» на початку року було переведено до Центрального офісу з обслуговування великих платників. А ця компанія сплачує податки сотнями мільйонів, тому наші показники змінилися. Ну, а також «Прикарпатзахідтранс», який є «дочкою» російського концерну Роснафтопродукт, дуже зменшив прокачку нафтопродуктів і відповідно сплату ренти за їх транспортування, – пояснює Дмитро Зайцев.

Також начальник Головного управління ДФС у Рівненській області звернув увагу, що компанії «Рівненська АЕС» та «Складське господарство ДП НАЕК «Енергоатом» мали переплати, тож ці платники не доплачували податок на прибуток за результатами діяльності за минулий рік і не вносили авансових платежів.

За словами Дмитра Зайцева рівень добровільних сплат податків на Рівненщині складає 98%.

Про це повідомили у прес-службі податкової служби в Рівненській області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.