Мер Рівного роздав дітям з особливими потребами тисячу подарунків

Вже сьомий рік поспіль міський голова Рівного Володимир Хомко стає святим Миколаєм та роздає подарунки. Зокрема, сьогодні він роздав одну тисячу подарунків. Спочатку очільник міста обійшов усі групи Центру ранньої педагогічної реабілітації та соціальної адаптації дітей з особливими потребами «Пагінець», а потім відвідав вихованців Рівненського навчально-реабілітаційного центру «Особлива дитина».

Крім того, сьогодні зранку міський голова Рівного та його заступник Галина Кульчинська з нагоди Дня святого Миколая  розочали свій робочий день з розвезення подарунків маленьким рівнянам, які волею долі залишились без батьків.

Зокрема, донька загиблого на Майдан Георгія Арутюняна Ашхен отримала санчата та цукерки, а родина Валерія Опанасюка – мультиварку та солодощі.

А ще раніще Володимир Хомко зустрівся та подарував подарунки учениці 6 класу Рівненського НВК № 19 Марії Нечипорук, доньці загиблого бійця в зоні АТО. Зокрема, дівчинка отримала на свято саме той подарунок, про який мріяла – ролики для катання на твердому покритті.

Прикметно, що усі діти отримали саме ті подарунки, про які мріяли.

Про це повідомили у прес-службі міської ради.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.