Правий сектор Рівненщини провів передноворічний вишкіл

Рівняни востаннє цього року відвідали вишкіл рівненського "Правого Сектору". Близько двохсот активістів пройшли навчанння за прямками: тактика руху в умовах бою, основи володіння зброєю, тактична медицина, основи самозахисту.

Новачкам розповіли, як користуватись вогнепальною зброєю, з яких частин вона складається і що потрібно робити при тій чи іншій поломці. Далі всі бажаючі мали змогу розібрати-зібрати автомат. Також вони вивчили правила користування так званою "мухою" — ручним реактивним протитанковим гранатометом.

Серед присутніх керівник «Правого Сектору» на Рівненщині Роман Коваль відібрав тих, хто буде навчатись снайперської майстерності. Їх направили в тир, перевірили навички та здатність до навчання. У підсумку було визначено найкращих стрільців. Це були друг Руслан, друг Дмитро та подруга Валентина. Тактику викладав колишній спецназівець. Він розповів про мінімальний набір зброї штурмовика, особливі знаки при спілкування в ситуації реального бою. Активісти вивчили техніку зачищення приміщення від противника.

Освоювали також і тактичну медицину.
До сьогоднішнього вишколу долучились волонтери-психологи з Психологічної служби Євромайдану. Психологи Наталія Луста та Ольга Галицька дали поради як керувати собою в стресових ситуаціях, як вести себе з пораненим, допомогти йому подолати стан ступору.

Як захистити себе в екстремальних ситуаціях, розповідав тренер з бойового мистецтва "Крав мага".

 — Це тактичні базова техніка самооборони, яка побудована на психології та читанні тіла людини. "Крав мага" навчає захисту від атаки холодною зброєю, в залежності від навколишнього середовища: в приміщенні, в автомобілі тощо,  — розповів тренер пан Ігор.

 — Цього року ми гарно попрацювали на вишколах. Активісти, які проходили навчання в нас, вже воюють в найгарячіших точках АТО. Наступний рік буде більш насичений. Ми урізноманітнимо напрямки навчання, адже ми маємо дати гідну відповідь Російським сепаратистам і захистити нашу землю. У цій війні ми переможемо. Слава Україні!,  — зазначив лідер «Правого Сектору» на Рівненщині Роман Коваль.

Про це повідомила прес-служба «Правого Сектору" Рівненщини.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.