Прокурор Рівненщини виявився підпільним міліонером-"корейком"

18 грудня, під час сесії Рівненської облради ЧЕТВЕРТІЙ ВЛАДІ таки вдалося «виловити» прокурора Рівненської області Сергія Кубрака. Поставили йому пряме питання: «Як за час роботи в Антимонопольному комітеті вдалося заробити мільйон на автівку». Нагадуємо, у стража закону - Audi Q7 (на ринку таке авто можна було придбати півроку тому за мільйон гривень).

Замість пояснень Сергій Кубрак звинуватив журналістів, які викрили сумнівність джерел його доходів, у необ`єктивності. Порадив вивчати його декларації, які, як йому добре відомо, приховує Антимонопольний комітет України, де він тривалий час працював.

Як прокурор Рівненщини уникав відповідати на питання - у короткому відео без коментарів:

Коментарі

Те, що ви бачите, множте як мінімум на 10. Основний заробіток у цих скотів - на кримінальних справах. 1-й варіант - це фальсифікується кримінальна справа на бізнесмена, а потім за гроші закривається. Від розміру бізнесу залежить і сума за закриття - від 2-3-х до 100 і вище тисяч доларів. 2-й варіант - це закритяя, але вже реальної кримінальної справи за реальні злочини. Відмазують усіх - від убивць до дрібних злодіїв. 3-й варіант - це замовні кримінальні справи проти конкурентів, політичних опонентів. Є ще різні відчуження та прокурорські реагування, за які також вони кормляться. Менти давно в долі з ними. Минули ті часи, коли вони воювали між собою. Вскормлені молоді покупці посад домовляються у всьому і всюди - для них діє один закон - бабло. Звичайно, це все корупція та кримінал, які розїдають та знищують нашу державу. Будемо називати речі своїми іменами - це мафія, а такі прокурори - це мафіозі в законі.

Торбічиха в ролі Паніковського:)))Слава З.Гердта не дає спати?:))Революціонери,мля,нє хєра ви не можете,використали вас,як одноразовий контрацептив:)))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.