У Рівному перевіряють, хто став героями "кумедного відео" біля міськвідділу міліції

Інспекція з особового складу Управління кадрового забезпечення МВС в Рівненській області проводить службове розслідування, в рамках якого належить з’ясувати, чи причетні працівники міліції до резонансної публікації, що з’явилася 20 грудня 2014 року в мережі Інтернет. Після завершення службового розслідування всі матеріали і висновки будуть повністю доступні та опубліковані у засобах масової інформації.

Як повідомила повідомила Надія Юрчук з Рівненського МВ УМВС України в Рівненській області, на одному із Інтернет сайтів з’явився відео, яке рівненська журналістка оприлюднила в соціальній мережі «Фейсбук». Воно було зняте на території міського відділку міліції. На відео невідомі чоловіки на території Рівненського МВ УМВС, поводять себе не досить адекватно.

Нині ж спеціальна комісія проводитиме розслідування щодо цього відео. Очолив комісію, котра проводить перевірку, заступник начальника УМВС України в Рівненській області полковник міліції Павло Алєксєєнко.

— Ми не маємо наміру та жодного права замовчувати вчинки правоохоронців. Адже кожен міліціонер своїми діями формує імідж міліції загалом, — повідомив полковник міліції Павло Алєксєєнко. — На сьогоднішній день дуже важливо, щоб представники влади говорили правду населенню, тому ми не збираємось нічого замовчувати чи приховувати, розслідування буде проведено прозоро та об’єктивно.
 

Коментарі

Які подробиці....звання...посади...Напевно з ними працюєте? !
Люди. Починайте кожен з себе, перш ніж обсуждати інших. Одні святоши зібрались. В нас бачать тільки когось, але не себе.немає про що говорити.Гниле суспільство.

слово реформи і слово міліція несумісні

Кструвати під..сів всіх. Вони всі скоти у тому гадюшнику бухають і в зірочці тій бухають і бл..ядєй водять. В 1-2 ночі подивіться музика на всю грає і прастітутки підїзжають, тих що вони кришують.
Щоб був порядок - розс...ть нахрєн разом з їх начальником кришеватєлм мельником р. який кришує всіх простітуок рівного та наркоторговців.

Алєксєнко:)))))так він сам,ще той синяк:))Паймьот і прастіт:))))

капітан вн.сл. Хомич Андрій Ростиславович - оперуповноважений
п/п-к вн.сл. Рак Олександр Володимирович нач. ОВ(той що падав)
полковник вн.сл. Мазяр Костянтин Валентинович 1-й зам нач управління

якщо ментам складно впізнати своїх колег на відео (це виявляжться для них ще важче чим знайти хто вкрав буршнин з райвідділку) то я допоможу: на відео офіцери з міністерства юстиції України, точніше оперуповноважені працівники служби оперативної роботи Рівненського управління Державної пенітенціарної служби з вулиці Словацького 7 в м.Рівне :підполковник Рак Олександр та капітан Хомич Андрій на чолі з першим заступником начальника управління пенітенціарної служби в Рівненській області полковником Мазяром Костянтином, а прийшли вони привітати своїх колег міліціянтів напевно УБОЗІВЦІВ. Цікаво як довго буде наша міліція шукати тих хто на відео. Роблять з людей дурнів. Ми своїми податками оплачуємо їх пьяні святкування. В той час як наші хлопці в окопах в АТО без хлібу сидять. Розігнати всю мусорню до йобаної неньки.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.