Рівненські ДАІшники паркуються на зустрічній смузі

У спільноті "ТИПОВЕ РІВНЕ" оприлюднили фото ДАІшників, які припаркувались на зустрічній смузі:

"Як повідомлялось у пресі, наразі у ДАІшників проходить спец-операція "пішохід". Ласим місцем ДАІшників є зупинка "Автовокзал". Там дуже багато людей переходять проїжджу частину в недозволеному місці. Це сталось через бажання влади заробити грошей на платній парковці, яку вони облаштували на місці колишньої зупинки міського транспорту, а саму зупинку перенесли. Через це перенесення створили великі незручності простим громадянам. Проте, це інша історія. Повертаємось до подій які відбулись декілька годин назад.

21 грудня, близько 18:30, екіпаж автообіля "Пріус" , рухаючись вулицею Соборна, побачив на краю проїжджої частини жінку, приблизно 50 років, яка намагалась перетнути проїжджу частину у невстановленому місці. Автомобіль ДАІ стірмко підїхав до жіночки, та почав сигналити. Від побаченого жіночка злякалась та застрибнула на тротуар, і з переляканим виглядом роздивлялась автомобіль. Ставши посеред смуги руху, через вікно автомобіля працівник міліції щось почав казати жінці (я стояв задалеко , щоб щось почути чи роздивитись якісь жести (якщо вони були присутні)). Жінка кивнула головою та швидко пішла по тротуару в бік світлофору.

Тим часом авто ДАІшників повернуло на дорогу яка веде до готелю "ТУРИСТ", та побачивши свого товариша, у формі міліції, підїхали до нього, та почали мило теревеніти. Поки вони стояли на зустрічній смузі, встигли добряче позаважати 2 автомобілям, які намагались заїхати та виїхати по даній дорозі. За хвилину їх такого стояння я підійшов до авто. Не ховаючись, підійшов спереду до автівки, дістав свій мобільний телефон, увімкнув камеру, та тільки направив його на автівку - отримав спалах дальнього світла прямо в обличчя (до цього авто стояло з вимкненими фарами) . Водій відразу під'їхав до мене впритул, екіпаж роздивився мене, розвернувся, та став "мордою" авто до виїзду. Я знову підійшов на рівень водійських дверей, та зупинився, екіпаж ще раз оглянув мене, та увімкнувши поворотник поїхав.

Звісно, це не "подія року", і не якась сенсація, що інспектори дозволяють собі порушувати ПДР, але ж все ж таки, ми хочемо бачити людей у формі взірцем для нас. А не такими які порушують, та п'яними танцюють на території відділку."

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.