У Рівному з’явиться новий тролейбусний маршрут

Новий маршрут має з’єднати район Ювілейний та автовокзал. Громада міста просить владу перебудувати звичні тролейбусні марршрути або доповнити вже існуючі. На прохання громади з'єднати автовокзал та Ювілейний у Рівному має з'явитися новий тролейбусний маршрут.

  - Одна громада просить з’єднати автовокзал з Ювілейним, інша - Північний з Ювілейним. Оскільки ми очікуємо прибуття транспорту, то він курсуватиме вулицями Євгена Коновальця, Волинської Дивізії та зв’яже з мікрорайоном Північний. А рух розпочнемо від автовокзалу до Ювілейного, - пояснює ситуацію начальник міського управління транспорту і зв'язку Віталій Миронюк.

Очікують, що новий тролейбусний маршрут почне свою роботу з 10 січня 2015 року. Про це повідомляє прес-служюа Рівненської міської ради.
 

Ключові слова: 

Коментарі

"... Одна громада просить з’єднати автовокзал з Ювілейним, інша - Північний з Ювілейним. ..." - а навіщо було витрачати 300 тис. грн. на дослідження громадського транспорту і місті, якщо туди навіть не заглядати??? Як на мій хлопський розум, варто витягнути ті дослідження п. Миронюку з шухляди, здути пил з них, глянути дані по пасажиропотоком і визначити де найбільше потрібний маршрут. Таке враження, що в управлінні трансопрту гінекологи і агрономи...

Чудова ідея - зробити маршрут "АВТОВОКЗАЛ- ЮВІЛЕЙНИЙ"! Це дуже полегшить життя та шлях до роботи багатьом людям! Дякую! Чекаємо на новий маршрут із нетерпінням!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.