У Рівненському обласному соціальному гуртожитку відкрили відділення матері і дитини

Якщо раніше у гуртожитку могли проживати лише вихідці з інтернатних закладів, або будинків сімейного типу віком до двадцяти трьох років, то відтепер тут зможуть розміститися і матусі з дітьми віком до півтора року. Аби їм було тут якомога комфортніше, під відділення виділили окреме крило закладу. З умовами проживання матусь з маленькими дітьми ознайомився голова обласної ради Михайло Кириллов.

– Оцінюю створені умови, як дуже чудові. Відділення відповідає всім вимогам, в яких мають перебувати мами з малюками. Це гарний приклад для наслідування, – поділився враженнями Михайло Кириллов.

На облаштування відділення матері і дитини з обласного бюджету було витрачено 166 тисяч гривень.

– Закупили дитячі коляски, інвентар домашнього вжитку, ліжка та дитячі ліжечка. Є дві кімнати, санвузол і кухня загального користування, – коментує директор Рівненського обласного соціального гуртожитку Ігор Новосад.

Поки що зі своєю мамою тут мешкає лише Богданчик, хоча відділення розраховане на чотирьох мам з дітьми віком до півтора року.

– Тут є всі умови, щоб дитина нормально росла. Все, що з медичної точки зору потрібно. Є психолог, – розповідає мама Богданчика, яка з особистих мотивів не хоче називати свого імені та показувати обличчя. Втім, запевнила, тут її з сином усе влаштовує. Підтверджує слова мами і сам хлопчик. Він охоче іде на контакт із оточуючими та демонструє свої вміння у грі з м'ячем.

А ще Богданчик символічно перерізав стрічку, відкриваючи нове відділення матері і дитини при обласному соціальному гуртожитку.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.