На РАЕС не працюватиме перший енергоблок

24 грудня у відповідності до узгодженого графіку ремонтів енергоблоків АЕС України планується виведення у планово-попереджувальний ремонт енергоблоку №1 РАЕС (ВВЕР-440). Ремонт вважається капітальним та розрахований на 72 доби.

Під час ремонту планується виконати: перевантаження ядерного палива; капітальний ремонт реактора; капітальний та поточний ремонти турбін ТГ-1 та ТГ-2; середній та капітальний ремонти генераторів ТГ-1 та ТГ-2; поточні та капітальні  ремонти парогенераторів; капітальні, середні та поточні ремонти головних циркуляційних насосів; капітальний ремонт компенсатора об’єму.

Також заплановано виконати низку надрегламентних робіт, спрямованих на підвищення безпеки. Серед таких:

  • модернізація програмно-технічного комплексу систем нормальної експлуатації;
  • модернізація програмно технічного комплексу автоматичного регулятора потужності.

Попередній ППР енергоблоку №1 проводився у червні-серпні 2013 року. Тривала паливна кампанія блоку впродовж 2013/14 років пов’язана із диспетчерськими обмеженнями його потужності у цей період. Про це повідомляє прес-служба РАЕС.

 

Станом на 8 годину 23 грудня у роботі перебувають чотири енергоблоки Рівненської АЕС із сумарним навантаженням 2745 МВт. Енергоблоки №№ 2, 3, 4 працюють зі 100 % навантаженням. Реакторна установка енергоблоку №1 працює на потужнісному ефекті реактивності з подальшим виведенням енергоблоку у ремонт. Зауважень до роботи основного устаткування діючих енергоблоків та персоналу немає.

За минулу добу енергоблоками РАЕС вироблено 66,1 млн. кВт год електроенергії, з початку місяця – 1 млрд. 481,6 млн. кВт год електроенергії та з початку року – 17 млрд. 710,3 млн. кВт год електроенергії.

Порушень меж і умов безпечної експлуатації не було.

Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на РАЕС і прилеглій території не змінювався й перебуває у межах діючих норм.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.