Громадські активісти Рівного започаткували ініціативу "Реформи Рівного"

Рівненські активісти заявили про створення нової громадської ініціативи "Реформи Рівного". Новостворений рух вирішили презентувати у новому європейському форматі. Не збирати прес-конференції, не писати прес-релізів, а записали відеозвернення.

 

"Реформи Рівного" – ініціатива, спрямована, в першу чергу, на проведення конкретних змін у місті та реформування міської системи влади відповідно до концепції "Реанімаційного пакету реформ".

Громадська ініціатива "Реформи Рівного" об'єднує кращих спеціалістів у різних напрямках громадського життя. Вперше заради конкретних результатів об'єднуються експерти, лідери громадських організацій, волонтери, підприємці, юристи, митці. "Думка – Ідея – Обговорення – Проект – Дія – Результат" – ось наш визначальний принцип. Ми зібрались не говорити, а діяти, щоб змінити свою країну.

Громадська ініціатива "Реформи Рівного" не містить жодного політичного підґрунтя. Ми працюємо на місцеву громаду, не на політичні партії. Ми не створюємо рад, комітетів, не проводимо чисельних та безрезультатних засідань. Ми розробляємо, втілюємо проекти і змінюємо місцеву громаду. Громадська ініціатива "Реформи Рівного" не йде на вибори, не шукає компромісів з бездіяльними депутатами та політиками. Ми будуємо нове громадянське суспільство. Минулому тут не місце.

Сторінка "Facebook".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівненські активісти відзняли новорічне зверНення до Президента

Ключові слова: 

Коментарі

Что они могут предложить ? Это же напоминание о себе. А насчёт реформ в Ровно.Никак не могу понять " единый билет " - это реформа или афера. Что-то журналисты совсем не раскрывают эту тему. " Все " и " Четверта влада " - что скажете ?

Потрибно не вимагати,а пропонувати реформи,якщо насправди турбуэтесь,пропонуйте,и тоди буде дия и результат.

Це хто даун Логащук та фотограф реформують Рівне.Побійтесь бога шановні

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.