Мер Рівного подарував дітям подарунки та сфотографувався з левеням

Хорошою традицією стали передноворічні зустрічі керівництва міста дітками, що виховуються в рівненських прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу. Цього року свято влаштували у кафе «Ведмедик», що знаходиться на території зоопарку.

Малеча отримала подарунки і безкоштовні квитки на  катання на конях від козацького табору «Гайдамаки», а ще змогла побавитися із маленьким левенятком, яке нещодавно народилося в зоопарку.

Після традиційного солодкого частування діти взяли участь в ігрових програмах та розвагах, які проходили у рамках акції «Вихідні на Миколая в зоопарку».

— Помаленьку наше коло стає все ширшим, — зауважив начальник служби у справах дітей міськвиконкому Андрій Міщеня, —  На сьогодні 93% дітей  виховуються в сім’ях піклувальників та опікунів, у Рівному існує  шість прийомних сімей та три дитячих будинки сімейного типу.  І на цьому, думаю, не зупинимося. На початку наступного року плануємо створити ще одну прийомні сім’ю.

А міський голова Рівного Володимир Хомко привітав присутніх з наступаючими новорічними та різдвяними святами і побажав усім миру та економічного процвітання.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.