На Дубенщині незаконно виготовляли деревне вугілля

Дубенською міжрайонною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом грубого порушення законодавства про працю (ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст. 172 КК України). Досудове розслідування здійснюється Дубенським МВ УМВС України у Рівненській області.

Попередньо встановлено, що приватний підприємець використовував без укладення трудових договорів та оформлення трудових книжок найману працю з виготовлення деревного вугілля трьох осіб, позбавивши останніх права на реалізацію трудових гарантій.

Крім того, з’ясовано, що вказана господарська діяльність здійснювалася без будь-яких дозволів. У звʼязку з цим у межах кримінального провадження призначено перевірки дотримання вимог не лише трудового, а й екологічного, земельного, лісового та санітарно-епідеміологічного законодавства.

На місці здійснення вказаної діяльності, а це − лісовий масив поблизу села Майдан Дубенського району, правоохоронцями виявлено і вилучено понад 400 мішків деревного вугілля.

За результатами проведених перевірок за постановами слідчого будуть прийняті процесуальні рішення, у тому числі, в разі наявності на те підстав, про внесення відомостей до ЄРДР (Єдиного реєстру досудових розслідувань) за іншими статтями КК України. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.