У Рівному нагородили народних дружинників

З нагоди відзначення 23-ї річниці Дня міліції України керівник Рівненського МВ УМВС України в Рівненській області висловив слова вдячності членам громадських формувань.

У вітальному зверненні до присутніх начальник Рівненського МВ УМВС України в Рівненській області Руслан Мельник привітав та відзначив найактивніших народних дружинників.

Наразі лави громадських формувань у Рівному нараховують 423 людини. Щодня члени шести громадських формувань з охорони громадського порядку «Рівненського загону сприяння міліції СОМ», «Спеціалізованого загону сприяння міліції Захист», «Добровільного загону сприяння міліції Захисник», «Сокіл», «Щит» та «Громадського формування з охорони громадського порядку та державного кордону» спільно з правоохоронцями патрулюють вулиці обласного центру та надають активну допомогу міліціонерам у забезпеченні правопорядку на території нашого міста. Про це повідомляє СЗГ УМВС в Рівненській області.

Спільно з працівниками Рівненського міськвідділу міліції за 11 місяців 2014 року представники громадських формувань здійснили 936 виходів на патрулювання з охорони громадського порядку в обласному центрі. Завдяки їхній допомозі 125 порушників притягнули до адміністративної відповідальності та розкрили 85 кримінальних правопорушень.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.