Рівненські школярі зібрали кошти для сім'ї загиблого учасника АТО

Рівненські школярі не стоять осторонь подій, які наразі відбуваються в країні, а в міру своїх можливостей долучаються, щоб допомогти і підтримати своїх однолітків, які втратили найдорожче – батьків.

Так, 19 грудня у рамках реалізації «Програми національного виховання учнівської молоді Рівненщини» комунальним закладом «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради на базі ЗОШ №13 проведено благодійну виставку-продаж робіт гуртка «Народні умільці-краєзнавці» (керівник Андреюк Н.І.). Виручені кошти дітлахи передали сім’ї загиблого учасника АТО Сергія Гулюка, колишнього учня цього навчального закладу.

Подібний захід комунальним закладом «Рівненська обласна станція юних туристів» було проведено і на базі Степанської ЗОШ І-ІІІ ступенів 11грудня. На благодійному ярмарку «Допоможемо солдатам разом» члени гуртка «Народні умільці-краєзнавці» (керівник Ласицька О.Ю.) продавали браслети та брелки зроблені власноруч. Не залишились осторонь і батьки школярів, які вдома приготували солодощі, що теж реалізовувалися на ярмарку. Зібрані кошти передані на потреби військових.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.