У столиці вимагали звільнити рівнянина із російського полону

Сьогодні, 23 грудня, під стінами російського посольства у Києві відбувся мітинг, учасники якого вимагали звільнити з російського полону Миколу Карпюка та інших українців.

Як розповів бойовий товариш Миколи Карпюка Ігор Мазур, на акцію прийшли 70 людей, серед яких і кияни, і члени різних організацій.

– Ми знаємо, що завтра будуть переговори у Мінську, на яких розглядатиметься питання обміну полоненими між Росією та Україною. Тобто всі на всіх. Ми вважаємо, що Микола Карпюк – військовополонений, його захопили у Харківський області. Вважаємо всі звинувачення проти нього надуманими, як і в ситуації з Надією Савченко. Микола 9 місяців перебуває у Росії, до нього не пускають ні адвокатів, ні консула України, і він не має зв'язку зі своє сімєю. Він може знаходитись у Північно-Кавказькому окрузі або у в'язниці ФСБ у Москві, ми не знаємо, де саме він перебуває, – розповів Ігор Мазур.

За словами активіста, мітингувальники передали звернення представнику російського посольства із вимогою звільнити всіх українських полонених, які перебувають у Росії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Одного з рівненських лідерів УНА-УНСО викрали в Росії?

Рівнянина визволятимуть із російського полону разом із Савченко та Сенцовим

Довідка:

Микола Андронович Карпюк народився 24 травня 1964 року в с. Великий Житин Рівненського району. У 1981-1982 рр. працював токарем на заводі "Газотрон" у Рівному. У 1982-1984 рр. служив у армії. В 1984-1985 рр. працював токарем на Рівненському льонокомбінаті, а в 1998-1986 рр. – токарем на Рівненському заводі тракторних запчастин. Далі до 1990 року знову працював токарем на заводі "Газотрон". Потім був кореспондентом газети "Наша справа". Очолював Рівненську обласну організацію Української національної асамблеї. На початку 1990-х разом із побратимами з УНСО був учасником подій у Придністров'ї. Брав участь і у грузино-абхазькому конфлікті.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.